Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava


Třídní učitelé šk. rok 2017/2018


1. ročníky

DSP1

Ing. Štursová Milena 597 494 119  stursova@soustav-ostrava.cz 

DSPD1

Ing. Jirsová Zdeňka 597 494 118 jirsova@soustav-ostrava.cz

I1

Ing. Piskalla Vladimír
597 494 123
piskalla@soustav-ostrava.cz

MO1

Ing. Hazucha Milan 597 494 123  hazucha@soustav-ostrava.cz 

TR1A

Ing. Lipovská Andrea 597 494 107 lipovska@soustav-ostrava.cz 

TR1B

Ing. Rašík Jan 597 494 122 rasik@soustav-ostrava.cz 

TMON1

Ing. Klečková Michaela 597 494 116 kleckova@soustav-ostrava.cz

Z1 

Mgr. Havlíková Jiřina 597 494 115 havlikova@soustav-ostrava.cz 

SV

Mgr. Nováková Eva
597 494 112  novakova@soustav-ostrava.cz 

ZMP

Ing.Šimáček Vladimír 597 494 123  simacek@soustav-ostrava.cz 

TRAP1 

Mgr. Dohnal Miloň 597 494 112  dohnal@soustav-ostrava.cz 

2. ročníky

DSP2

Ing. Dudová Markéta 597 494 116  dudova@soustav-ostrava.cz 

DSPD2

Ing. Jirsová Zdeňka 597 494 118 jirsova@soustav-ostrava.cz

I2

Mgr. Kruková Stanislava 597 494 106  krukova@soustav-ostrava.cz 

TR2

Ing. Konvičková Miroslava 597 494 114 konvickova@soustav-ostrava.cz 

TTRMS2

Ing. Svobodova Andrea 597 494 108  svobodova@soustav-ostrava.cz 

MOZ2

Ing.Fusek Petr 597 494 119 fusek@soustav-ostrava.cz

ZZAP2

Mgr. Vernerová Jitka
597 494 106 vernerova@soustav-ostrava.cz

SV2 

Mgr. Šubertová Šárka 597 494 110 subertova@soustav-ostrava.cz 

3. ročníky

DSPD3

Mgr. Bařinová Lenka 597 494 120 barinova@soustav-ostrava.cz

I3

Ing. Klimša Tomáš 597 494 121 klimsa@soustav-ostrava.cz 

TMON3

Mgr. Havlíková Jiřina 597 494 115 havlikova@soustav-ostrava.cz 

TR3

Ing. Koval Petr
597 494 114 koval@soustav-ostrava.cz 

MOZ3

Mgr. Krupová Lenka 597 494 110 krupova@soustav-ostrava.cz 

ZZAP3

Ing. Jachová Alice 597 494 121 jachova@soustav-ostrava.cz 


Kontaktní formulář

Vaše jméno / název firmy:

Váš E-mail:

Oblast dotazu:

Text dotazu:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Vaše osobní údaje, vzniklé odesláním zprávy, nebudou poskytovány Střední školou stavební a dřevozrpacující, Ostrava třetí straně.

šipka

Vyhledávání


Střední škola stavební a dřevozpracující, soustav-ostrava.cz © eline.cz 2009