Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava


Učitelé odborného výcviku


Zástupce ředitele pro odborný výcvik Ing. Josef Klímek

telefon: 597 494 150

mobil: 602 528 036

e:mail: klimek@soustav-ostrava.cz 

Vrchní mistr Mgr. Alois Klíč 

telefon: 597 494 153

mobil: 602 794 451

e:mail: klic@soustav-ostrava.cz 

Vrchní mistr Glaser Jiří

telefon: 597 494 160

mobil: 739 345 779

e:mail: glaser@soustav-ostrava.cz 

obor Zedník, Obkladač, Zednické práce, Stavební výroba

Horák Jiří 597 494 158 horak@soustav-ostrava.cz 
Matějíček Petr 597 494 158  matejicek@soustav-ostrava.cz 
Ondrušek Radim 597 494 158 ondrusek@soustav-ostrava.cz 
Samek Petr 597 494 158 samek@soustav-ostrava.cz
Veselý Ivo 597 494 158 vesely@soustav-ostrava.cz 

obor Malíř, Montér suchých staveb

Polášek Martin 597 494 154 polasek@soustav-ostrava.cz
Tošenovský Jaroslav 597 494 160 tosenovsky@soustav-ostrava.cz
Bc. Pavlík Miroslav
597 494 163 pavlik@soustav-ostrava.cz 

obor Tesař

Bc. Dehner Ladislav 597 494 215 dehner@soustav-ostrava.cz
Mgr. Krajíček Jaroslav 597 494 165 krajicek@soustav-ostrava.cz
Lanča Pavel
597 494 215 lanca@soustav-ostrava.cz 

Tománek Vladimír 597 494 167 tomanek@soustav-ostrava.cz

obor Instalatér, Zámečnické práce

Gawlas Roman

595 226 434

739 345 781 

gawlas@soustav-ostrava.cz
Kašuba Milan 597 226 434
Krivoň Petr
595 226 434 krivon@soustav-ostrava.cz 

Bc. Paluv Martin

595 226 434

739 345 776

paluv@soustav-ostrava.cz
Surý Martin

595 226 434

739 345 768

sury@soustav-ostrava.cz

obor Truhlář

Bc. Gajda Marek

597 494 169

gajda@soustav-ostrava.cz
Hanzlík Miroslav 597 494 167 hanzlik@soustav-ostrava.cz
Mgr. Krajíček Jaroslav

597 494 165

krajicek@soustav-ostrava.cz
Vrožina Roman 597 494 169 vrozina@soustav-ostrava.cz

ostatní

Zgažar Josef

597 494 151

733 164 842 

zgazar@soustav-ostrava.cz


Kontaktní formulář

Vaše jméno / název firmy:

Váš E-mail:

Oblast dotazu:

Text dotazu:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Vaše osobní údaje, vzniklé odesláním zprávy, nebudou poskytovány Střední školou stavební a dřevozrpacující, Ostrava třetí straně.

šipka

Vyhledávání


Střední škola stavební a dřevozpracující, soustav-ostrava.cz © eline.cz 2009