Zveme Vás na dubnovou PŘEDVÁDĚCÍ AKCI PRO MALÍŘE A STAVEBNÍ FIRMY, která se uskuteční dne 28.4.2021 v Ostravě v areálu Střední školy stavební a dřevozpracující – U Studia 33, 700 30 Ostrava Zábřeh.

Akce se uskutečňuje pod patronací Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR za účasti firem

CAPAROL, E-CORECO, HET a SEMIN.

Program :
• 10.00 – zahájení akce v areálu Střední školy stavební a dřevozpracující a seznámení s programem a eventuálními bezpečnostními opatřeními v rámci COVID
• 10.30 – 11.30 aplikace malířských barev Brillant 100 firmy HET zařízením SuperFinish 23 a 33
• 11.30 – 12.30 aplikace stěrky SEMIN
• 12.30 – 13.30 aplikace omítkovin Capatect Silikon Fassadenputz od firmy CAPAROL
• 14.00 – ukončení akce
Předváděcí akce je pořádána bez teoretické části, a to podle počasí buď venku v areálu střední školy, případně uvnitř. Občerstvení bude zajištěno formou švédských stolů v průběhu předvádění. Každý účástník si nejen osobně vyzkouší prakticky aplikovat výše uvedené materiály, ale bude mít k dispozici odborné konzultanty od všech zúčastněných firem a může si mimořádně zakoupit unikátní airless HEA trysku s 50% slevou. Během akce se účastníci dozví informace o Cechu. Dále bude možné zakoupit manuál pro řemeslníky (způsoby měření běžných a rozvinutých ploch, tvorba ceny, výpočet mzdy, přehled výrobků) s ceníkem ÚRS malířských, lakýrnických a tapetářských prací aktualizovaným v roce 2021.
Akce se pořádá s ohledem na pandemickou situaci COVID podle nařízení, která budou platná v době uskutečnění.
Prosíme ev. účastníky, aby svou případnou účast nahlásili předem na email info@CMLT.cz anebo gregr@e-coreco.cz.