Zástupce ředitele pro odborný výcvik Ing. Josef Klímek

telefon:597494150

mobil: 602 528 036

e:mail: klimek@soustav-ostrava.cz

Vedoucí učitel odborného výcviku Mgr. Alois Klíč

telefon:597494153

mobil: 602 794 451

e:mail: klic@soustav-ostrava.cz

Vedoucí učitel odborného výcviku Glaser Jiří

telefon:597 494 160

mobil: 739 345 779

e:mail: glaser@soustav-ostrava.cz

obor Zedník, Obkladač, Zednické práce, Stavební výroba

Horák Jiří 597 494 158 horak@soustav-ostrava.cz
Matějíček Petr 597 494 158 matejicek@soustav-ostrava.cz
Ondrušek Radim 597 494 158 ondrusek@soustav-ostrava.cz
Samek Petr 597 494 158 samek@soustav-ostrava.cz
Veselý Ivo 597 494 158 vesely@soustav-ostrava.cz

obor Malíř, Montér suchých staveb

Polášek Martin 597 494 154 polasek@soustav-ostrava.cz
Tošenovský Jaroslav 597 494 163 tosenovsky@soustav-ostrava.cz
Bc. Pavlík Miroslav 597 494 162 pavlik@soustav-ostrava.cz

obor Tesař

Bc. Dehner Ladislav 597 494 215 dehner@soustav-ostrava.cz
Lanča Pavel 597 494 215 lanca@soustav-ostrava.cz

obor Instalatér, Zámečnické práce

Gawlas Roman 595 226 434

739 345 781

gawlas@soustav-ostrava.cz
Kašuba Milan 597 226 434
Krivoň Petr 595 226 434 krivon@soustav-ostrava.cz
Bc. Paluv Martin 595 226 434

739 345 776

paluv@soustav-ostrava.cz
Surý Martin 595 226 434

739 345 768

sury@soustav-ostrava.cz

obor Truhlář

Bc. Gajda Marek 597 494 169 gajda@soustav-ostrava.cz
Hanzlík Miroslav 597 494 167 hanzlik@soustav-ostrava.cz
Mgr. Krajíček Jaroslav 597 494 165 krajicek@soustav-ostrava.cz
Šindlář Josef 597 494 166 sindlar@soustav-ostrava.cz
Vrožina Roman 597 494 169 vrozina@soustav-ostrava.cz
Ing. Zatloukal Petr 597 494 167 zatloukal@soustav-ostrava.cz

ostatní

Zgažar Josef 597 494 151

733 164 842

zgazar@soustav-ostrava.cz