Zástupce ředitele pro odborný výcvik Ing. Mgr. Antonín Mergl

telefon: 597 494 153

mobil: 602 794 450

email: mergl@soustav-ostrava.cz

Vedoucí učitel odborného výcviku Bc. Martin Paluv

telefon: 597 494 174

mobil: 739 345 776

email: paluv@soustav-ostrava.cz

Vedoucí učitel odborného výcviku Glaser Jiří

telefon: 597 494 160

mobil: 739 345 779

e:mail: glaser@soustav-ostrava.cz

obor Zedník, Obkladač, Zednické práce, Stavební výroba

Horák Jiří 605 793 810 horak@soustav-ostrava.cz
Mgr. Bc. Klíč Alois 602 794 451 klic@soustav-ostrava.cz
Matějíček Petr 733 165 478 matejicek@soustav-ostrava.cz
Ondrušek Radim 739 345 785 ondrusek@soustav-ostrava.cz
Bc. Samek Petr 739 345 785 samek@soustav-ostrava.cz
Veselý Ivo 733 165 478 vesely@soustav-ostrava.cz
Škrabola Jakub 605 570 120
723 995 521
skrabola@soustav-ostrava.cz

obor Malíř, Montér suchých staveb

Polášek Martin 597 494 154

739 345 783

polasek@soustav-ostrava.cz
Tošenovský Jaroslav 597 494 163 tosenovsky@soustav-ostrava.cz
Bc. Pavlík Miroslav 734 526 499 pavlik@soustav-ostrava.cz
Škrabola Jakub 605 570 120

723 995 521

skrabola@soustav-ostrava.cz

obor Tesař

Bc. Dehner Ladislav 597 494 164 dehner@soustav-ostrava.cz
Lanča Pavel 597 494 215 lanca@soustav-ostrava.cz

obor Instalatér, Zámečnické práce

Gawlas Roman 739 345 781 gawlas@soustav-ostrava.cz
Kašuba Milan 739 345 768 kasuba@soustav-ostrava.cz
Křivoň Petr 739 345 768 krivon@soustav-ostrava.cz
Surý Martin 739 345 776 sury@soustav-ostrava.cz

obor Truhlář, Truhlářské práce, Technik

Lukáš Dedek 734 526 430 dedek@soustav-ostrava.cz
Bc. Gajda Marek 597 494 169 gajda@soustav-ostrava.cz
Ing. Hanzlík Miroslav 597 494 167 hanzlik@soustav-ostrava.cz
Hofer Tomáš 734 526 429 hofer@soustav-ostrava.cz
Mgr. Krajíček Jaroslav 597 494 165 krajicek@soustav-ostrava.cz
Šindlář Josef 734 526 500 sindlar@soustav-ostrava.cz
Vrožina Roman 597 494 169 vrozina@soustav-ostrava.cz
Ing. Zatloukal Petr 597 494 167 zatloukal@soustav-ostrava.cz
Poštulka Lukáš 734 526 429 postulka@soustav-ostrava.cz
Neuwirth Pavel 597 494 160

739 345 779

neuwirth@soustav-ostrava.cz